Team

 

Magdalena Uniłowska: Wiceprezes Stowarzyszenia
Kontakt: [email protected]

Agnieszka Mazur: Skarbnik Stowarzyszenia
Kontakt: [email protected]

Agnieszka Jagiełło: Dyrektor Artystyczny
Kontakt: [email protected]

Katarzyna Kłosowska: Patronaty Medialne/Promocja
Kontakt: [email protected]

Magdalena Chojnacka: Dokumentacja fotograficzna
Kontakt: [email protected]

 

Magdalena Uniłowska

Studentka leśnictwa. Zakochana w muzyce od kilkunastu lat, ale gospel odkryła w 2013r, gdy dołączyła do Gospel Project. Od tego czasu uczestniczyła i pomagała w organizacji Wiosny Gospel, a od roku 2015 została wybrana Wiceprezesem Zarządu Stowarzyszenia

Agnieszka Mazur

Z wykształcenia – Chemik o znacznie większej kreatywności niż chemia może to pojąć, dlatego po 15 letniej przerwie wróciła do śpiewania wybierając rodzaj muzyki zgodny z jej naturą; Gospel to dla niej nowe życie, nowa siła , muzyka która jest też drogowskazem. Pomagając przy Wiośnie Gospel 2015 zaraziła się chęcią tworzenia przedsięwzięć kulturalnych i w czerwcu 2015 dołączyła do zespołu przyjmując funkcję Skarbnika. Śpiewa w Gospel Project , kocha prace w ogrodzie / decoupage.

Agnieszka Jagiełło

Rodowita Lublinianka. Z wykształcenia politolog oraz animator i menedżer kultury.
Inicjatorka założenia Lubelskiego Stowarzyszenia Gospel i od momentu jego powstania do czerwca roku 2015 pełniła funkcję Prezesa Zarządu. Od 2014 jest Dyrektorem Artystycznym Stowarzyszenia. Od początku związana z Lubelskimi Warsztatami Gospel oraz festiwalem Wiosna Gospel w Lublinie początkowo jako wolontariuszka a następnie do 2014 roku koordynator tego cyklicznego wydarzenia. Swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się z organizatorami podobnych wydarzeń w innych miejscach Polski. Aktywnie zaangażowana w powstanie projektu Platforma/Republika Gospel, której była koordynatorem ze strony LSG w 2013 roku. Muzykę gospel śpiewa od 2003 roku, uczestniczyła w wielu konferencjach i warsztatach gospel, warsztatach dla solistów i dyrygentów gospel w Polsce i Wielkiej Brytanii. Od 2008 roku zajmuje się także prowadzeniem chórów gospel i zajęć muzycznych dla młodzieży i dorosłych zarówno w Polsce jak i w Anglii.

Katarzyna Kłosowska

Z muzyką gospel zetknęła się po raz pierwszy kilkanaście lat temu śpiewając w zespole wokalnym jednego z ośrodków kultury. Uczestniczka 1 i 2 Festiwalu Wiosny Gospel. W Gospel Project od września 2012, w teamie Stowarzyszenia od m-ca, z doskoku od pół roku. Skończyła kilka kierunków i ciągle jej mało, dlatego wykorzystując szerokie zainteresowania angażuje się w różnorodne projekty. W życiu zawodowym sprzedaje i organizuje. W wolnych chwilach reklamuje i promuje. Coraz mocniej stawia na słowo pisane i rozwój w tym kierunku. Muzycznie – uczy innych ale jednocześnie ćwiczy pod czujnym okiem lepszych. Wychowana na bluesie, obecnie w duszy gra jej gospel i jazz. W przyszłym roku chce przebiec maraton, za kilka lat napisać książkę.

Magdalena Chojnacka

Animator kultury. Z Lubelskim Stowarzyszeniem Gospel, jako członek Zarządu związana była od początku jego powstania. Po 3 latach organizacyjnej hibernacji wraca do teamu Wiosny Gospel. Muzyka gospel, bliska melodii duszy, towarzyszy jej od 2004 r. Była członkiem Gospeople, a obecnie Gospel Project. Podczas Wiosny Gospel przez 3 lata zajmowała się obsługą medialną i promocją Festiwalu. Obecnie koordynacją spraw fotograficzno-filmowych. Muzycznie zainspirowana acid-jazzem i soulową nutą, pasjonuje się również utrwalaniem rzeczywistości w kadrze i na blejtramie. Lubi zabawę delikatną materią słowa, rozlewając myśli m.in na blogowym kawałku internetu.

Osoby, które współpracowały przy realizacji Festiwalu Wiosna Gospel i Warsztatów Gospel w Lublinie:
Mirosław Łoboda (Fundacja UMCS w Lublinie)
Dariusz Bigosz i Lea Kjeldsen (Stowarzyszenie Gospel w Krakowie)
Marta Łoboda,
Kornel Dorosz,
Karolina Oleksiewicz (Sępioł), Magdalena Chojnacka, Dawid Nowakowski, Małgorzata Dziedzic, Natalia Kowalczyk, Karolina Zmitrowicz, Karolina Laskowska, Katarzyna Rysak (Lubelskie Stowarzyszenie Gospel)