Goście

EMP_0936

Tula Lynch (Wielka Brytania) - wokalistka, kompozytorka i dyrygentka chórów. Po raz pierwszy odkryła swoją pasję do śpiewu będąc członkiem dziecięcego chóru działającego przy kościele, do którego uczęszcza, The People’s Christian Fellowship, a zaczęła w nim śpiewać mając 3 lata. Od tamtego czasu szkoliła się pod okiem wielu instruktorów emisji głosu i dyrygentów. Od wielu lat występuje jako solistka i chórzystka podczas koncertów na żywo oraz nagrywając w studiu. Otworzyło jej to drzwi do wielu chórów gospel i zespołów wokalnych (m.in. I=Change, V9 Collective), gdzie rozwinęła swoją ekspresję i miłość do muzyki. Prowadzi warsztaty gospel zarówno w Wielkiej Brytanii jak też w wielu krajach Europy (m.in. Dania, Polska, Czechy) dzieląc się swoim talentem i pasją do uwielbienia przez muzykę.

 

img_2845

Brian Fentress (USA) - jest międzynarodowym wokalista, dyrygentem, pedagogiem, trenerem wokalnym, kompozytorem i producentem. Ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w dostarczaniu wysokiej jakości nauczania indywidualnego oraz grupowego od amatorów aż do poziomu zaawansowanego. Brian jest uznanym wykonawcą i instruktorem muzyki w Ameryce i Europie. Posiada ogromną pasję do dzielenia się swoją wiedzą i umiejętnościami ze wszystkimi, którzy gotowi są do nauki.

Brian wychowywał się w Detroit, w rodzinie wokalistów i duchownych. Gdy był małym chłopcem, rodzina dostrzegła jego dar i umiejętności muzyczne, dane mu od Boga. Dorastając w kościele Brian rozpoczął dyrygowanie chórami oraz śpiewanie solo w wieku 5 lat.  Jako cudowne dziecko wzrastające w muzyce gospel, skorzystał z możliwości wokół i zaczął uczyć się od gospelowych mistrzów, takich jak Fred Hammond, Commissioned i James Hall, czerpiąc jednocześnie inspirację z niemal każdego gatunku muzycznego.

W 2014 roku Brian postanowił dokończyć doktorat na Akademii Muzycznej w Gdańsku na Wydziale Dyrygentury. W rezultacie, Brian jest certyfikowanym profesjonalnym dyrygentem i konsultantem muzyki gospel.

Od 2005 roku Brian został podróżując po całej Europie by prowadzić warsztaty gospel. Był instruktorem największych warsztatów w historii Polski - wzięło w nich udział około 1020 osób. Brian jest znany ze swej niezrównanej i wciągającej charyzmy, niesamowitego dyrygowania, potężnego wokalu i zmieniającego życie świadectwa. Możesz mieć pewność, że otrzymasz wysokiej jakości muzykę gospel, gdy Brian jest obecny!